Sztuczna inteligencja w praktyce

Usprawnij swoje działania i pracuj szybciej. Natychmiast zastosuj swoją wiedzę w pracy — zaoszczędź czas i pieniądze!
Write your awesome label here.

Czym jest sztuczna inteligencja (AI)?

Sztuczna inteligencja, czyli AI (od ang. Artificial Intelligence), to technologia umożliwiająca komputerom analizowanie danych, uczenie się i podejmowanie decyzji w sposób zbliżony do ludzkiego. Rozwój technologii AI nabiera tempa, co sprawia, że zyskuje ona na znaczeniu w różnych sektorach. Nowatorskie osiągnięcia w dziedzinie sztucznej inteligencji przekładają się na imponujące rezultaty, a jej rosnąca obecność w wielu branżach jest coraz bardziej dostrzegalna.
Write your awesome label here.

Dlaczego warto?

Rozwój AI przynosi wiele przełomowych osiągnięć i zastosowań w różnych obszarach. Wybierając nasz kurs poznasz narzędzia i technologie, które znacząco zmieniają sposób, w jaki pracujemy, komunikujemy się i podejmujemy decyzje. Będziesz mógł od razu zastosować zdobytą wiedzę w swojej pracy – zaoszczędzić czas i pieniądze. Zyskasz dostęp do społeczności osób zafascynowanych narzędziami AI, gdzie będziesz miał okazję poszerzać swoje kompetencje i wymieniać się doświadczeniami z innymi pasjonatami.
Write your awesome label here.

Dla kogo?

Kurs jest uniwersalny i przeznaczony dla szerokiego grona odbiorców — od uczniów, studentów, przez właścicieli firm, aż po menedżerów, twórców wideo i grafików. Nie musisz mieć wiedzy o AI – my Cię tego nauczymy od podstaw. Wystarczy podstawowa umiejętność obsługi komputera oraz chęć do nauki. Kurs trwa 10 godzin (4 godz. wideo, 6 godz. ćwiczeń) i jest dostępny w wygodnej formule self-learningu.
Write your awesome label here.

Czego się nauczysz?

Na kursie zdobędziesz praktyczną wiedzę i umiejętności, jak wykorzystać sztuczną inteligencję w swojej pracy. Nauczysz się zwiększać jakość i efektywność projektów, optymalizować treści, analizy danych, jak tworzyć skuteczne kampanie reklamowe z pomocą AI. Dowiesz się, jak wzbogacić swoje portoflio, generować scenariusze i wiele innych. Nasz kurs pomoże zrozumieć i wykorzystać potencjał sztucznej inteligencji niezależnie od branży.

To my — Coders Lab

Na naszym kursie zdobędziesz gruntowną wiedzę oraz praktyczne umiejętności związane z wykorzystaniem sztucznej inteligencji w pracy, w tym obsługą ChatGPT. Dodatkowo, dzięki praktycznym zastosowaniom narzędzi AI, samodzielnie będziesz w stanie wprowadzać usprawnienia w swojej pracy. W kolejnych etapach kursu rozbudujesz swoje kompetencje, realizując różnorodne projekty związane z AI, które wzbogacą Twoje portfolio. Zyskaj przewagę nad konkurencją!

EDUKACJA

EDUKACJA jest naszą pasją. Uczymy naszych kursantów i siebie.

PARTNERSTWO

Cenimy PARTNERSTWO z kursantami, wykładowcami i pracownikami.

JAKOŚĆ

Dbamy o JAKOŚĆ naszych kursów i wszystkiego, co robimy.

ZAANGAŻOWANIE

Szanujemy ZAANGAŻOWANIE kursantów, wykładowców i każdego pracownika.

Dział Edukacji

Ta ekipa to nie tylko specjaliści w swoich dziedzinach, ale również pasjonaci, którzy nieustannie rozwijają swoje umiejętności i wiedzę. Ich zaangażowanie w proces dydaktyczny jest ogromne — każde zadanie, egzamin czy prezentacja jest dokładnie opracowywana i dopracowywana w taki sposób, aby jak najlepiej sprostać oczekiwaniom kursantów oraz wymaganiom rynku pracy. Wieloletnie doświadczenie oraz nieustanne poszerzanie wiedzy pozwala im na tworzenie programów kursów, które są dopasowane do potrzeb współczesnego biznesu.

Kim są absolwenci Coders Lab?

To ludzie w różnym wieku i z przeróżnym doświadczeniem zawodowym i życiowym, humaniści i umysły ścisłe, osoby z dużych miast i niewielkich miejscowości, studenci i pracujący. To, co ich łączy to ambicja i chęć do działania. Dzięki nim zdecydowali się na nasz kurs i zmienili swoje życie zawodowe.

osób znalazło pracę po kursach

lat jesteśmy na rynku

wykładowców uczy w naszej szkole

Nasze kursy

\Learnworlds\Codeneurons\Pages\ZoneRenderers\CourseCards

Masz pytania dotyczące kursu? 

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo

 604 817 136

  [email protected]

Co sądzą o nas Absolwenci?

Szybka zmiana zawodu? Nie brakuje nam takich historii. Część naszych absolwentów zdecydowała się wziąć urlop czy nawet zwolnić się ze swojej obecnej pracy, by postawić wszystko na jedną kartę – intensywną naukę na naszym kursie. Następnym krokiem było równie intensywne szukanie nowej pracy. Zobacz, jak im się to udało.
Write your awesome label here.

Bartosz Biskupski

PROGRAMISTA BACK-END, WCZEŚNIEJ LOGISTYK
Twórcy kursu dostarczyli świetnie opracowany materiał, a wykładowcy to świetni specjaliści z talentem do przekazywania wiedzy i indywidualnym podejściem do ucznia. Pracę znalazłem 2 tygodnie po zakończeniu kursu.
Write your awesome label here.

Wiktoria Gugała

TESTER MANUALNY, WCZEŚNIEJ GEOLOG
Mój kolega z pracy powiedział mi, że powinnam zainteresować się testowaniem. Przeczytałam wiele artykułów, rozeznałam się w sytuacji na rynku pracy i uznałam, że jest to coś, w czym idealnie się odnajdę.
Write your awesome label here.

Hubert Borowczyk

PROGRAMISTA FRONT-END, WCZEŚNIEJ RATOWNIK MEDYCZNY
Kurs prowadzony jest przez praktyków ludzi, którzy w tym „siedzą” (w szkołach na informatyce nie zawsze tak jest). Czasami fajnie było to widać, kiedy męczyłem się nad jakimś problemem, prosiłem o pomoc wykładowcę i otrzymywałem odpowiedź, która w sumie była logiczna i prosta, ale ja nie potrafiłem dostrzec rozwiązania...
Write your awesome label here.

Wojtek Burczyk

PROGRAMISTA FRONT-END, WCZEŚNIEJ FIZJOTERAPEUTA
Każdy ma swoją definicję sukcesu. Moim celem była zmiana zawodu i udało mi się. To mój własny sukces.
Created with