Sztuczna inteligencja w praktyce

Na naszym kursie zdobędziesz gruntowną wiedzę oraz praktyczne umiejętności związane z wykorzystaniem sztucznej inteligencji w pracy, w tym obsługą ChatGPT.
Forma

Kurs
online

Video

4 godziny

Czas trwania

10 godzin

Cena

389 zł

O kursie

Dzięki AI możesz usprawnić swoje działania i pracować szybciej. Natychmiast zastosuj swoją wiedzę w pracy — zaoszczędź czas i pieniądze! Znajomość sztucznej inteligencji oraz umiejętność wykorzystania jej w praktyce to aktualnie klucz do sukcesu w wielu dziedzinach.

Dlaczego warto?

Rozwój AI przynosi wiele przełomowych osiągnięć i zastosowań w różnych obszarach. Wybierając nasz kurs poznasz narzędzia i technologie, które znacząco zmieniają sposób, w jaki pracujemy, komunikujemy się i podejmujemy decyzje. Będziesz mógł od razu zastosować zdobytą wiedzę w swojej pracy – zaoszczędzić czas i pieniądze. 

Dla kogo?

Kurs jest uniwersalny i przeznaczony dla szerokiego grona odbiorców — od uczniów, studentów, przez właścicieli firm, aż po menedżerów, twórców wideo i grafików. Nie musisz mieć wiedzy o AI – my Cię tego nauczymy od podstaw. 

Czego się nauczysz?

Na kursie zdobędziesz praktyczną wiedzę i umiejętności, jak wykorzystać sztuczną inteligencję w swojej pracy. Nauczysz się zwiększać jakość i efektywność projektów, optymalizować treści, analizy danych, jak tworzyć skuteczne kampanie reklamowe z pomocą AI. 

Moduły kursu

Created with